Close

Oferta dla Twojej firmy

“Kieruj swoim interesem, bo inaczej on tobą pokieruje.”

(Benjamin Franklin)

Prowadzenie własnej firmy to często nie lada wyczyn. Codzienne wydarzenia, zmiany: w polityce, w prawie podatkowym, administracyjnym, czy gospodarczym, zwykła przerwa w dostawie prądu – to tylko niektóre ze spraw niecierpiących zwłoki. Do tego dochodzą często problemy wewnątrz firmy: choroby pracowników, zastępstwa, wypadki, awarie sprzętu i maszyn, psujące się samochody, czy opóźnienia w płatnościach faktur przez kontrahentów lub podwykonawców.

Na takie sytuacje warto się przygotować. Co więcej – takim sytuacjom najlepiej zapobiegać. Podejmij współpracę z nami, a zobaczysz, jak możesz odciążyć swoje barki.

Ubezpieczenia dla firm
ubezpieczeniaMyśląc o wypadkach, pożarach, tajfunach, czy powodziach często nie myślimy o tym, że mogą one wydarzyć się i w naszej firmie. Jednak czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobisz, jeśli np. Twój pracownik będzie miał wypadek podczas pracy? Bądź mądrym Polakiem przed szkodą!
Ubezpieczenia dla firm to bardzo szeroki temat, obejmujący wiele zagadnień, które pozornie się z sobą nie łączą. Jednak myśląc o ubezpieczeniach dla własnej firmy z pewnością myślisz zarówno o ubezpieczeniu firmowych samochodów i maszyn, gwarancji przetargowych, nieruchomości czy lokalu, jak i swoich pracowników. Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczeń dla Twojej firmy i nie stracić cennego czasu – skorzystaj z naszej oferty.

Co możemy Ci zaproponować?

 1. Wiele ofert w jednym miejscu – jedno Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie musi rozwiązywać wszystkich problemów, staraj się współpracować z Doradcą, a nie Instytucją. Przygotowując ofertę zawsze bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i łączymy produkty z różnych Towarzystw tak, aby znaleźć ofertę optymalną dla Twojej firmy.
 2. Korzystną cenę – nie zawsze tanio znaczy dobrze, ale również nie zawsze drogo znaczy najlepiej. Jeżeli ustalimy zakres ubezpieczenia, będziemy mogli odnieść go do każdego Towarzystwa działającego na rynku, co pozwala na uzyskanie dwóch podstawowych różnic w ofercie.
  Dlatego staraj się współpracować z Doradcą, a nie z Instytucją, czy jeżeli zakres odpowiada Twoim wymogom za relatywnie niską cenę będzie dla Ciebie miało znaczenie „gdzie”?
 3. Dogodną wypłatę odszkodowania – mając w ofercie wiele instrumentów zabezpieczających Twój dorobek, często całego życia jesteśmy również wstanie zasugerować takie Towarzystwo, które stara się likwidować szkodę, a nie jak to często żartobliwie mówimy – Klienta. Współpracujemy również z kancelariami specjalizującymi się w odzyskiwaniu odszkodowań (jeżeli jesteś poszkodowanym, a któreś z Towarzystw nie chce Ci wypłacić należnych pieniędzy nam zgłaszasz problem). Współpracując z nami masz pewność, że pracujemy z Tobą i dbamy o Twoje interesy, a nie dla instytucji.
 4. Oszczędność – jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, po co ubezpieczać firmę, podpowiadamy: zdecydowanie droższe będzie pokrycie kosztów strat:
  • Wizyta złodzieja również może kosztować, niech zapłacą za nią inni.
  • Wynajmujesz komuś mieszkanie? Możesz spać spokojnie, polisa zabezpieczy Cię przed bezmyślnością lokatorów.
  • Masz pewność, że Twój pracownik należycie użytkuje powierzone urządzenia?
  • Czasem sąsiad zalewa sąsiada.
  • Masz kredyt hipoteczny i potrzebujesz zabezpieczenia dla banku, po co przepłacać?
 5. Spokój – wyrządziłeś komuś szkodę, po co pokrywać ją z własnej kieszeni? Dobrą ofertę poznasz również po ilości wyłączeń, polisa ma chronić Cię przed najbardziej prawdopodobnymi i najczęściej pojawiającymi się szkodami, dlatego ważnym jest by porównywać nie tylko zakresy, ale również wyłączenia stosowane przez Firmy Ubezpieczeniowe. Masz na to czas?

Możesz myśleć: „mnie to nie dotyczy”, jednak zachęcamy: wypełnij formularz i dowiedz się, jak tani może być spokojny sen.

Nazwa firmy*

NIP*

Imię i nazwisko osoby kontaktowej*

Nr telefonu*

Adres email*

Jestem zainteresowany/-a:
ubezpieczeniem nieruchomościubezpieczeniem pojazduubezpieczeniami pracowniczymigwarancją przetargową

Inwestowanie

inwestowanieInwestowanie – niezależnie czy w fundusze inwestycyjne, czy lokaty strukturalne, czy też choćby lokaty bankowe – to dobry sposób na pomnażanie kapitału. Dzięki szerokiej ofercie inwestycyjnej dostępnej za naszym pośrednictwem masz możliwość skompletować swój portfel inwestycyjny zgodnie ze swoimi oczekiwaniami oraz możliwościami. Oferujemy szeroką gamę produktów inwestycyjnych – zróżnicowanych również pod względem stopnia dochodu i ryzyka.

Co możemy Ci zaproponować?

 • fundusze inwestycyjne – dla tych, którzy nie boją się ryzyka i chcą osiągnąć wysokie zwroty
 • lokaty strukturalne – dla wszystkich, którzy działają z pewną dozą bezpieczeństwa, ale jednocześnie lubią dreszczyk emocji
 • lokaty bankowe – dla tych, którzy lubią spać spokojnie

Nie wiesz, co wybrać? Niestety “złoty środek” inwestowania nie istnieje, ale wypełnij formularz poniżej. Skontaktujemy się. Spotkamy się. Porozmawiamy o Twoich potrzebach. Skompletujemy produkty idealne dla Ciebie.

Nazwa firmy*

NIP*

Imię i nazwisko osoby kontaktowej*

Nr telefonu*

Adres email*

Jestem zainteresowany/-a:
funduszami inwestycyjnymilokatą strukturalnąlokatą bankową

Kredyt dla firm

kredytyKto z nas nie spotkał się z niezapłaconą fakturą na czas, czy niesłownym kontrahentem? Kredyt dla firm to propozycja, która może pomóc w wielu sytuacjach: w momencie rozpoczęcia działalności, kiedy potrzeba dodatkowych środków na rozwój firmy czy inwestycje (np. zakup dodatkowych maszyn), ale też w momencie, kiedy firma przechodzi chwilowe problemy.

Co możemy Ci zaproponować?

Niezależnie, z jakich powodów potrzebujesz dodatkowych środków, pomożemy Ci przede wszystkim w doborze odpowiedniego produktu dla Ciebie. Wiemy, że sprawdzenie wielu ofert dostępnych na rynku w celu wybrania tej jednej zajmuje sporo czasu – zaoszczędź go z nami. Dzięki szeroko prowadzonej współpracy z wieloma firmami oferujemy kredyty dla firm szyte na Twoją miarę. Nie czekaj – sprawdź nas! Wypełnij formularz poniżej.

Windykacja i faktoring dla firm

windykacjaWindykacja

Wykonałeś zlecenie, usługę, dostarczyłeś towar, a nie otrzymałeś należnych Ci pieniędzy? Zgłoś nam swoją wierzytelność, a odpowiemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Specjalizujemy się w windykacji wierzytelności wynikających z obrotu gospodarczego na każdym etapie:

 1. polubownym
 2. sądowym
 3. komorniczym

Co możemy Ci zaproponować?

Działamy w oparciu o rzetelny wywiad gospodarczy oraz bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Złóż nam zapytanie, a w zamian otrzymasz propozycję współpracy wraz z indywidualnym planem działania oraz ceną tej usługi, którą będziemy rozliczali od efektu.

Faktoring dla firm

Dlaczego i po co warto? Sprawdź zalety faktoringu:

 1. Faktoring pozwala poprawić płynność finansową Twojej firmy, uzyskujesz pieniądze zaraz po wystawieniu faktury, a my czekamy na ich zwrot od Twojego kontrahenta w terminie wynikającym z faktury.
 2. Faktoring zapewnia bezpieczeństwo transakcji, ponieważ to my weźmiemy na siebie ryzyko wypłacalności Twoich kontrahentów.
 3. Możesz udzielać swoim odbiorcom dłuższych terminów płatności, co wpłynie korzystnie na waszą współpracę oraz konkurencyjność Twojej firmy.
 4. Weryfikujemy Twoich odbiorców, co w przypadku nowych kontrahentów eliminuje ryzyko ich wypłacalności.
 5. Możemy kupować poszczególne, pojedyncze faktury, co nie zmusza Cię do przekazania całego obrotu. Ty decydujesz, którą fakturę chcesz sprzedać.
 6. Faktoring nie wpływa na zdolność kredytową Twojej firmy.
 7. Uzyskane wcześniej pieniądze możesz przeznaczyć na:
  • inwestycje i rozwój,
  • zakupy za gotówkę i stałą współpracę z dostawcami, co umożliwia uzyskanie rabatów,
  • zwiększenie sprzedaży
 8. Dokładnie wiesz, jakimi pieniędzmi dysponujesz i nie tracisz czasu oraz pieniędzy na monitorowanie płatności lub ewentualną windykację.

Jak korzystać z naszych usług?

 • wypełnij formularz
 • przeanalizujemy zgłoszenie
 • przedstawimy Ci konkretną i najlepszą ofertę

Nazwa firmy*

NIP*

Imię i nazwisko osoby kontaktowej*

Nr telefonu*

Adres email*

Jestem zainteresowany/-a:
usługą windykacjifaktoringiem

Leasing

leasingJeśli potrzebujesz nowego samochodu dla swojej firmy – leasing dla firm jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Posiadamy w ofercie wszystkie marki nowych samochodów osobowych i dostawczych oraz auta poleasingowe i powindykacyjne. Oferujemy również maszyny, dźwigi i inne pojazdy.

Co możemy Ci zaproponować?

Dzięki współpracy z wieloma sprzedawcami samochodów w całym rejonie śląskim mamy dostęp do codziennie odnawianej bazy ponad 5000 aut i maszyn, z których z pewnością wybierzemy idealne dla Ciebie.

Oferujemy:

 • samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze
 • motocykle, quady
 • maszyny budowlane
 • maszyny rolnicze
 • sprzęt medyczny, poligraficzny i inny
 • komputery, drukarki itp.
 • nowe auta z dużym rabatem

Jeśli szukasz i nie możesz znaleźć potrzebnego Ci pojazdu – skontaktuj się wypełniając formularz, a oddzwonimy proponując rozwiązanie dobrane do Twoich potrzeb.

BHP

bhpBHP w firmie to dziedzina, którą najczęściej zajmujemy się po wypadkach, czy zdarzeniach. Niestety wtedy jest już za późno na odzyskanie strat lub zdrowia pracownika. Możesz temu zaradzić, szkoląc i przestrzegając przepisów BHP w swojej firmie.

Co możemy Ci zaproponować?

Współpracujemy z firmami kompleksowo w zakresie:

 • bezpieczeństwa i higieny pracy
 • ochrony przeciwpożarowej
 • ochrony środowiska
 • kadr

Oferujemy między innymi :

 • doradztwo w zakresie bhp i ochrony ppoż.;
 • ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
 • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków, opracowywanie dokumentów wypadkowych;
 • prowadzenie odpowiednich rejestrów w zakresie bhp, ppoż., ochrony środowiska i kadr;
 • sporządzanie analiz bhp;
 • reprezentowanie klienta podczas kontroli PIP, PIS, ISP;
 • pełny zakres szkolenia pracowników w zakresie bhp, ppoż. oraz pierwszej pomocy;
 • sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego;
 • pozostałe nie wymienione potrzeby ww. zakresie;
 • Świadectwo Kwalifikacji E i D bez ograniczenia napięcia.

Posiadamy kadrę z długoletnim doświadczeniem na rynku pracy oraz zapewniamy solidne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Szkolenia dla firm
Gwarancją Twojego sukcesu jest wykwalifikowany personel firmy. To Twoi pracownicy mają kontakt z Twoimi klientami. To oni często stają się wizytówką Twojej firmy. Wizytówką, która może zachęcić lub skutecznie odstraszyć od Twojej oferty potencjalnego kontrahenta. Dlatego rozwój zawodowy, osobisty oraz podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników to nie koszt, to inwestycja.

Co możemy Ci zaproponować?

Ilustracja dla bloku szkoleniaKażde nasze szkolenie jest skrojone na miarę. Zaczynamy od audytu potrzeb w Twojej firmie – dzięki niemu wiemy, jakie masz potrzeby szkoleniowe. Następnie zespół naszych specjalistów przeprowadza szkolenie, a Twoi pracownicy zdobywają nową wiedzę i umiejętności.
Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu:

 • komunikacji
 • asertywności
 • telemarketingu
 • budowania dobrych relacji z klientem
 • profesjonalnej obsługi klienta
 • sprzedaży – technik sprzedaży
 • motywowanie pracowników
 • zarządzania zespołem Contact Center

SZKOLENIA HANDLOWE
Szeroko pojęta obsługa Klienta, budowania poprawnych, dobrych, a przede wszystkim długotrwałych relacji, niepoleganie tylko na “złotych strzałach”, a przeformiłowanie w efektywną dla obu stron relację.

Proces sprzedaży cząstkowo, jak i całościowo. Począwszy od przygotowania do kontaktu handlowego, inicjacji pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez otwarcie procesu negocjacji, zbijanie obiekcji, obronę ceny, domknięcia sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

Trudne/konfliktowe sytuacje z Klientem, zabezpieczenie się przed nimi, unikanie, a gdy już się pojawią, takie modulowanie zaistniałym zdarzeniem, by tylko pogłębiły relację, a nie doprowadził do utraty klienta, bądź jego zaufania.

SZKOLENIA WINDYKACYJNE

Zarządzanie wierzytelnościami w kontekście świadomego procesu począwszy od momentu powstania zobowiązania do mementu jego spłaty, włączając windykację miękką i twardą.

Świadomość różnych metod i narzędzi umożliwia bardziej efektywne działanie zarówno na etapie polubownym, jak i w późniejszych etapach windykacji. Co więcej umiejętny dobór  owych możliwości w połączeniu z wiedzą jakie prawa ma wierzyciel i konsekwencją często prowadzi do sukcesu, który w pierwszej fazie przeterminowania nie jest tak oczywisty.

Dłużnik to człowiek posiadający określone cechy charakterologiczne, albo podmiot gospodarczy funkcjonujący w określony sposób, zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku należy je poznać i przeanalizować. Dzięki temu możliwe będzie nieuleganie manipulacjom, które są powszechnie stosowane w celu niespłacania zobowiązań.

SZKOLENIA KOMUNIKACYJNE

Komunikacja w każdym wymiarze, na różnych płaszczyznach, zarówno interpersonalna, jak i grupowa, werbalna, niewerbalna, postrzeganie, interpretacja, kodowanie, odkodowywanie, dobór odpowiedniego kanału kontaktu, zakłócenia i bariery, itp.

Skuteczność komunikacji zależy od wielu elementów, w tym intencji i umiejętności, które są niebywale ważne. Każda relacja opiera się na komunikacji, przepływie informacji i sprzężeniu zwrotnym. Im bardziej jasny i precyzyjny komunikat, tym trafniejszy odbiór i właściwa interpretacja. Umiejętne zadawanie pytań, a także stosowanie tej umiejętności jako narzędzia kontroli rozmowy.

Konflikt, unikanie konfliktu, wychodzenie z konfliktu, szukanie najbardziej efektywnych rozwiązań i doprowadzenie do poprawnej relacji/współpracy.

Wywieranie wpływu, zasady i konsekwencje, mity i fakty.

PSYCHOLOGICZNE

Coaching – life coaching, caarer coaching (coaching kariery), executive coaching (coaching kadry zarządzającej), coaching grupowy. Wspieranie  “Klienta” w drodze do znalezienia najlepszego rozwiązania.

Mentoring – z zakresu obsługi Klienta, budowania poprawnych i dobrych relacji, zarządzania.

Doradztwo – jak zbudować efektywny dział handlowy, jak zbudować efektywny dział Contact/Call Center,  jak zbudować skuteczny dział windykacji, jak pokierować ścieżką kariery pracowników. Doradztwo zawodowe indywidualne.

Spodobała Ci się nasza oferta? Powiedz o tym innym!