Close

Oferta dla Ciebie

Jeśli myślisz o produktach finansowych dla Ciebie, to dobrze trafiłeś. Dzięki współpracy z wieloma firmami oferujemy szeroką gamę produktów: od ubezpieczeń, przez możliwości inwestowania, po różnego rodzaju kredyty.

Skorzystaj – dbaj z nami o swoje finanse!

Ubezpieczenia dla CiebieInwestowanieKredyty dla Ciebie
Znasz powiedzenie “Wypadki chodzą po ludziach”, ale jednocześnie myślisz, że Ciebie i Twoich bliskich to nie spotka? Słyszałeś, że w okolicy zdarzają się kradzieże, jednak liczysz na swoje szczęście, które nie opuszcza Cię przez całe życie? Zapewne jesteś świetnym kierowcą, jednak czy zastanawiasz się, co może się wydarzyć dlatego, że ktoś inny nie prowadzi tak dobrze samochodu? W pewnością się zastanawiałeś…
A gdyby tak spać spokojnie i nie musieć się martwić? Sprawdź naszą ofertę! Bądź mądrym Polakiem przed szkodą!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Wiele ofert w jednym miejscu – dzięki współpracy z Doradcą, a nie Instytucją masz możliwość wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku. Przygotowując ofertę zawsze bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i łączymy produkty z różnych Towarzystw tak, aby znaleźć ofertę optymalną dla Twojej firmy.
  2. Korzystną cenę – nie zawsze tanio znaczy dobrze, ale również nie zawsze drogo znaczy najlepiej. Jeżeli ustalimy zakres ubezpieczenia, będziemy mogli odnieść go do każdego Towarzystwa działającego na rynku, co pozwala na uzyskanie dwóch podstawowych różnic w ofercie.
   Dlatego staraj się współpracować z Doradcą, a nie z Instytucją, czy jeżeli zakres odpowiada Twoim wymogom za relatywnie niską cenę będzie dla Ciebie miało znaczenie „gdzie”?
  3. Dogodną wypłatę odszkodowania – mając w ofercie wiele instrumentów zabezpieczających Twój dorobek, często całego życia jesteśmy również wstanie zasugerować takie Towarzystwo, które stara się likwidować szkodę, a nie jak to często żartobliwie mówimy – Klienta. Współpracujemy również z kancelariami specjalizującymi się w odzyskiwaniu odszkodowań (jeżeli jesteś poszkodowanym, a któreś z Towarzystw nie chce Ci wypłacić należnych pieniędzy nam zgłaszasz problem). Współpracując z nami masz pewność, że pracujemy z Tobą i dbamy o Twoje interesy, a nie dla instytucji.
  4. Oszczędność – jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, po co ubezpieczać firmę, podpowiadamy: zdecydowanie droższe będzie pokrycie kosztów strat:
   • Wizyta złodzieja również może kosztować, niech zapłacą za nią inni.
   • Wynajmujesz komuś mieszkanie? Możesz spać spokojnie, polisa zabezpieczy Cię przed bezmyślnością lokatorów.
   • Masz pewność, że Twój pracownik należycie użytkuje powierzone urządzenia?
   • Czasem sąsiad zalewa sąsiada.
   • Masz kredyt hipoteczny i potrzebujesz zabezpieczenia dla banku, po co przepłacać?
  5. Spokój – wyrządziłeś komuś szkodę, po co pokrywać ją z własnej kieszeni? Dobrą ofertę poznasz również po ilości wyłączeń, polisa ma chronić Cię przed najbardziej prawdopodobnymi i najczęściej pojawiającymi się szkodami, dlatego ważnym jest by porównywać nie tylko zakresy, ale również wyłączenia stosowane przez Firmy Ubezpieczeniowe. Masz na to czas?
  6. Dodatkowe korzyści – z nami możesz korzystać z pakietów ubezpieczeń pracowniczych w pakietach już od 3 osób w otwartej formule ubezpieczenia z atrakcyjnym zakresem ochrony, który działa przez 24 godziny na dobę w kraju i za granicą,

Oferujemy ubezpieczenia:

 • domów i mieszkań
 • na życie, wypadkowe
 • samochodów
 • zdrowotne na zasadach ubezpieczeń pracowniczych
Inwestowanie środków finansowych to – po wydarzeniach z 2011 roku – odradzająca się gałąź gospodarki w Polsce. Coraz więcej osób decyduje się na podjęcie działań inwestycyjnych dostrzegając w nich szansą na pomnożenie kapitału. Wprawdzie inwestowanie wymaga od nas poświęcenia uwagi oraz śledzenia wzrostów i spadków, jednak na rynku są dostępne również formy nie absorbujące tak bardzo cennego czasu.
W naszej ofercie znajdziesz produkty różniące się zarówno poziomem ryzyka jak i możliwymi stopami zwrotu:

 • fundusze inwestycyjne – dla tych, którzy nie boją się ryzyka i chcą osiągnąć wysokie zwroty
 • lokaty strukturalne – dla wszystkich, którzy działają z pewną dozą bezpieczeństwa, ale jednocześnie lubią dreszczyk emocji
 • lokaty bankowe – dla tych, którzy lubią spać spokojnie

Jak zacząć? Najlepiej skontaktuj się z nami: porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, wybierzemy produkty odpowiednie dla Twoich możliwości czasowych, a jednocześnie najbardziej opłacalne.

Masz dość mieszkania kątem z rodzicami? Jednocześnie nie posiadasz gotówki, by kupić mieszkanie od ręki? Potrzebujesz samochód lub nowy komputer? Skorzystaj z naszej oferty!

Droga do własnego “M” nie musi trwać wiecznie.

Kredyt mieszkaniowy (kredyt hipoteczny) to najszybszy i najtańszy sposób na własne mieszkanie lub dom. Niewiele osób może sobie pozwolić na zakup mieszkania, domu lub działki za własne zaoszczędzone pieniądze. Dlatego właśnie kredyty mieszkaniowe udzielane przez banki są dla większości osób jedynym i jednocześnie bardzo korzystnym rozwiązaniem, gdyż pozwalają zamieszkać we własnym mieszkaniu przy rozłożeniu kosztów jego kupna na wiele lat.

Skorzystaj z naszej oferty kredytowej, aby zapewnić sobie spokój i bez dodatkowych stresów oraz strat przejść bezpiecznie przez cały proces kupowania mieszkania, czy domu. Dzięki naszej współpracy z wieloma bankami wybierzemy ofertę kredytową dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Własne “cztery kółka” w dogodnej ofercie.

Samochód dziś to nieodłączny towarzysz każdego z nas: przyspiesza, przemieszczanie się, ułatwia życie, skraca odległości, często staje się też miejscem pracy. Wybór samochodu nie raz przysparza wielu kłopotów i pochłania ogromną ilość czasu, dlatego proponujemy i w tym zakresie wsparcie. Posiadamy dostęp do stale uaktualnianej bazy ponad 5000 aut dostępnych na rynku: nowych i używanych, młodych i starszych, nowoczesnych i pamiętających poprzednie epoki. Dodatkowo zaproponujemy Ci dogodne warunki kredytowania Twojego nowego samochodu.
Posiadamy w ofercie wszystkie marki nowych samochodów osobowych i dostawczych oraz auta poleasingowe i powindykacyjne.

Skorzystaj z naszej oferty. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się, by ustalić szczegóły. Pamiętaj, im więcej podasz nam danych, tym lepszą ofertę dla Ciebie znajdziemy!

Kasa na “spełnienie marzeń” dostępna od ręki.

Jeśli potrzebujesz szybko gotówki na dowolny cel – nie czekaj. Skontaktuj się! Zaproponujemy odpowiednio dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb kredyt konsumencki.

Spodobała Ci się nasza oferta? Powiedz o tym innym!